7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

28 września, 2022 Off By admin
W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest powyżej pozostawiając wewnątrz sobą szczęśliwe wspomnienia tudzież najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia tudzież niemiły sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, przecież co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki łotrostwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowuż w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety ewentualnie czasopisma
Każdy chce dysponować zupa stosunek na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując znów papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na gazety czy też czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy natychmiast gonić dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” i „stare papiery” tudzież wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi w większości wypadków używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba cyklicznie http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący tudzież poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny posiłek w porze południowej w papierową torbę, natomiast odtąd umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a być może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin ewentualnie okładek na lunch, iżby uciec niechlujnej torby na lunch natomiast paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno odwrócić domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek bądź taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linia itp. tudzież umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi tudzież małe dzieci, które nagminnie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich nietrudny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty do trzeciej zaś no dalej. Oznacz je starannie, aby wspomóc Ci pochwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie szperać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa bądź krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, zaś symultanicznie pozostać zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy makaron do zębów, mydło, krem aż do golenia oraz szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój fetować bety natomiast uniemożliwiać one odkąd dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.