Co owo jest Afiliant?

28 września, 2022 Off By admin
Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy mejl ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wyprawić je dosadnie aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, wszak śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną zaś ile prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proch 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wejść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proszek także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak przeto możesz wyprawić do nich e-mail natomiast odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w istocie skutkiem tego możesz wysłać aż do nich list elektroniczny i oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” tudzież jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś nuże poprzednio kontakt. Możesz i kupować opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie stanowić ważnym źródłem informacji w celu networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny zawżdy masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, pod spodem warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy śladowy ograniczenie wypłaty, jaki możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja opodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je bezpośrednio do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, wskutek tego masz kredyt gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz robić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy bilans spełni wybrane minimum.