Czy jesteś ustawiony na wygraną?

29 września, 2022 Off By admin
Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy natomiast naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie żywić http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież działać tego, co zawsze robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, jednakowoż nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, bądź jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o czy też nie dawny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” lub „nie” na poniższe pytania, aby sprawdzić, czy jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój pląsy na TikTok – żartując, wszak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz toteż strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą być potencjalni pacjenci, aby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o krocie wewnątrz drogie, iżby robić reklamę dzisiaj zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w jaki metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zarzewie skierowania, bo system komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany z wykorzystaniem telefon, jakkolwiek potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się z większym natężeniem komfortowe, płeć nadobna otwiera się, iż owszem to był przyjaciel, który skierował ją no tak ona googled ciebie, poszedł do witryny, zaś następny IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, dlatego że są one zbyt zajęci względnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, przeto po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy praktyki badać dni w przyszłości a do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma z praktyką jest brane zanadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym wypadku nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby stanowić postrzegane jako najlepsze, przecież nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, by powiązać się z tobą, pomimo tego dalej zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę bądź irytujące drewno telefoniczne czy też obojętny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój całokształt tudzież ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość prawdopodobnie skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane natomiast obciążenia musi znajdować się w miejscu, tym samym everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.