Czy jesteś ustawiony na wygraną?

12 lutego, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy i przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie chować http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież czynić tego, co furt robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, czy jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o czy też nie wcześniejszy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, żeby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż tudzież Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy kontrować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, czy jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, atoli wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz ergo strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni pacjenci, iżby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o krocie wewnątrz drogie, aby ogłaszać dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w który metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane geneza skierowania, bowiem system komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany przy użyciu telefon, tymczasem potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć słaba otwiera się, iż owszem owo był przyjaciel, jaki skierował ją w rzeczy samej kobieta googled ciebie, poszedł do witryny, i od tego czasu IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, albowiem są one nazbyt zajęci ewentualnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, dlatego po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki rozpoznawać dni później oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem trzeba systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by stanowić postrzegane jak najlepsze, atoli nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, tak aby scalić się spośród tobą, toż w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę lub irytujące drewno telefoniczne czy też apatyczny recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązanie spośród rozmówcą.

Mój zespół a ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane zaś obciążenia musi egzystować w miejscu, tedy każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.