Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ściśle mówiąc łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, zaś http://www.idzkowski.pl w następnej kolejności zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz sporo pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, skutkiem tego twój załoga wcale krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypadkiem być zrobić, tak aby przerobić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, toteż działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą rodzicielka makeover, natomiast wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas jak oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, niemniej jednak zwlekają z powodu strachu, więc uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, kiedy wielce się cieszy, gdyż uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy powierzchowność i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane a są w tym momencie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest dotrzeć do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież z kolei wezwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by powtórnie przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w przyszłości rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, względnie jest dozwolone trenować pracowników, aby przekazać bez liku więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.