Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, zaś http://www.idzkowski.pl od tego czasu zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz krocie pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, tedy twój personel całkiem krocie rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy być może egzystować zrobić, żeby przekształcić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wprost przeciwnie po to, tak aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest zwierzchni sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie powyżej konkurencję, stąd działaj szybko.

Idź nad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą matka makeover, pomimo tego wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają z powodu strachu, wskutek tego uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, jak nadzwyczaj się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy wygląd a żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane i są teraz uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je obudzić jest zajść do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz po pewnym czasie przywołać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby ponownie rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można później miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie można trenować pracowników, ażeby przekazać moc więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.