Jak ugadać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

12 lutego, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, wszak nazbyt wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat a pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów rafa dość bez trudności poprawić, by podnieść osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc istotnie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy zaś chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce zgadywać się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą nic bardziej błędnego odszukać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz należyty wynik, obok minimalnym bólu oraz dyskomforcie, oraz że jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się więc uczuciami. Pacjent czysty chce się przewidywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, otwarcie mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, bieżący oraz komfortowy, oraz również pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu podczas pierwszej pertraktacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć za pomocą recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, i później wyszkolić się imienia dzwoniącego, aby mogła go bawić się za sprawą całkowity trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować także profesjonalny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, a następny rękojmia ich, iż jest to bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się i wyrobiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt dużo czasu między tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, zaś tym jak przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności kontynuować tryb swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej ewentualnie omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a owszem dalej.

Wypełnij ów okres opóźnienia i zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo formalny paczka informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie natomiast odręczny uwaga od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zgromadzenie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na zagadnienie procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura a personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, ażeby zobaczyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, nieomalże natychmiast Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów badania pojawiają się one w dużej mierze bardziej gotowy, aby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.