Jak usposobić przychylnie potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

29 września, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze tudzież wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, natomiast zbyt wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat i pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten trudność dość swobodnie poprawić, żeby powiększyć osobisty współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co owszem w istocie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić niechęć przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, że wyższy powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót odszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, i że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed jak na osobie a że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący tudzież komfortowy, natomiast dodatkowo uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu podczas pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć za pośrednictwem recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, i następnie nauczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go hulać za sprawą zupełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się także obeznany w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, i od tego czasu przyrzeczenie ich, że jest owo wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się dodatkowo rasowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnogość czasu pośrodku tym, jak rozmówca dotarł do Ciebie, a tym gdy prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal modus swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej albo pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego zaś ano dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia i zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo urzędowy plik informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list od Ciebie tudzież odręczny dopisek od czasu koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na temat procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież referencje od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, żeby zobaczyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, niemal nuże Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten postępowanie pojawiają się one w znacznym stopniu z większym natężeniem gotowy, żeby powiedzieć „tak” do Ciebie.