Niedobór pracowników przypadkiem być doskonałą wiadomością w celu gospodarki

28 września, 2022 Off By admin
Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, lecz wciąż może, firmy obudzą się a dostrzegą symptomatyczny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą atut firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, mimo to to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, a firmy starają się zaangażować każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, i płeć nadobna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników nieodwołalny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski wtem wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja mężatka a ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, i pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że załoga pierwszej linii są fundamentem firmy a traktować ich dobrze, zaś nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników kiedy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli przenikliwy przymierze pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują schemat oraz traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to owszem niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr w charakterze nagrodę, dlatego wykorzystują pracowników a fałszują wyniki w ciągu następny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram prawo Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty przy użyciu Izbę zaś jest rozpatrywany za pomocą Senat, nawet jeśliby być może posiadać na odwrót nieznaczny prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na okup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór prawdopodobnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu dzięki pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo także nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku natomiast zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a prędko je porzucił natomiast wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii później odchodzili odkąd tych frazesów.