Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

29 września, 2022 Off By admin
Słowo z ust skierowanie jest pod każdym względem najlepsza reklama wolno uruchomić do swojej praktyki. Jest to plus najtańsza forma reklamy, iż można wkładać w i zajmuje minimum czasu zaś wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy ziom mówi drugi przyjaciel, członek http://www.gesikowski.pl rodziny, ewentualnie towarzysz o tobie, owo jest złoto. Są aktualnie na pierwszy rzut oka sprzedawane na ciebie, nie są ano wrażliwe na cenę a są z większym natężeniem prawdopodobne, żeby pozostać lojalnym wobec Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, zredukowanie kosztów marketingu zewnętrznego natomiast ewoluować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz kilka poleceń odkąd swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, mimo to chcesz je od chwili każdego szczęśliwego pacjenta – nie wprost przeciwnie wybranych kilku.

Uczyń wyrażenie ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy tudzież włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów z pacjentami, wskutek którym czują się oni traktowani nasamprzód w charakterze osoby, a nie prędzej dalej jak pacjenci.

Używaj ich imion natomiast nawiązuj dotyk naoczny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, oraz potem pozwól im mówić. Chodzi o to, ażeby pierw nawiązać z nimi osobistą więź, aby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dwa minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, robota ewentualnie byle co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą a opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się no tak masa o danej osobie, jeśli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być może są one członkiem mediów lub są one częścią dużej firmy, która przypadkiem używać z http://www.gajcy.pl usług jak perk pracownika. Kto wie, póki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma średnio z grubsza 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy spośród twoich pacjentów powiedział lecz wciąż pewien z ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ postęp praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, równie myślących ludzi, powiesić wokół spośród innymi jednakowo myślących ludzi, wskutek tego chcesz, ażeby Twój „preferowany pacjent” dostarczyć swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich gdy oni natomiast o ile wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę natomiast kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi prawidłowo opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, skutkiem tego produkuj jej dużo dla różnych kanałów medialnych, by Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl rozdzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną zaś zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście w środku jego zgodą), zaś od tego czasu przekazać go na YouTube tudzież Vimeo.

Podziel to na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, by zaplanować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację z pacjentem zaś wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach oraz informacjach prasowych. Wyślij e-mail spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów natomiast dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, iżby posłużyć się pewien element treści w wielu różnych kanałach medialnych, ażeby powiększyć swoją trwanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne tudzież łatwe gwoli swoich pacjentów, iżby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z logo wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą działać zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl natomiast Twoim personelem zaś protokołować wideo z relacją, tudzież następnie wysłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w środku pewnik. Chcesz wyrzucać swoim pacjentom, jednakże pobieżny blankiet wygenerowany przez blaszak nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani wewnątrz swoje zaufanie zaś uznani wewnątrz swoje wsparcie, w związku z tym okaż im wdzięczność.

– Niech załoga w tej chwili do nich zadzwonią, iżby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami odkąd Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, tak aby im podziękować
– Wyślij upominek spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, ergo zrób wielką sprawę spośród tego, jak wybitnie doceniasz ich polecenie, zaś więcej osób będzie iść w ślad w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy program nagród, który potwierdza natomiast dziękuje twoim pacjentom w ciągu asystent w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, ażeby uzyskać o mnóstwo więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, wszak sprawić to z ostrożnością, ażeby zdołać zachować się spośród dala od czasu kłopotów spośród towarzystw medycznych zaś ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, że nie można płacić komuś, jaki zachęca inną osobę do posiadania procedury medycznej. Więc nie być może stanowić wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.