Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

12 lutego, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest jeden rozdział, kto jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się zanim spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, aliści oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji raz za razem wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, aliści są w istocie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, kto wymaga wysiłku, aby się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; jednakże kiedy natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się wzgardzić proces budowania oraz w tej chwili przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się obronić spójnego kierunku, tym samym próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty a w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, tudzież obecnie są w pętli zagłady natomiast zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, stąd skaczą z tego aż do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają wystarczająco długo, żeby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, o ile ulokować odwzorowanie w miejscu, tak aby je pielęgnować, z tej przyczyny dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, tak aby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują zaufanie z tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież udzielać na własnych platformach społecznych, dlatego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przejść przez swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych wobec tego więcej pacjentów zdziałać to samo tudzież faktycznie w przyszłości a ano dalej.

Więc aktualnie masz bieg oraz schemat, kto buduje rozpęd, z tej przyczyny masz nieugięty strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, ażeby Twoja rutyna działa kiedy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie zachować się burze konkurencji natomiast COVID a byle co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy i kłopotów.