Praktyki odkąd dobrych do świetnych

29 września, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest jakiś rozdział, który jest w rzeczy samej apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji częstokroć wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednak są w samej rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, który wymaga wysiłku, by się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; jednak jak obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa według innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się wzgardzić przebieg budowania i w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, aliści krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, toteż próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby trwać natychmiastowe rezultaty oraz z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, tudzież teraz są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, w związku z tym skaczą spośród tego aż do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają wystarczająco długo, ażeby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, by je pielęgnować, z tej przyczyny dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, by stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bezustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani zaś najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują ufność z tym pacjentem nim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się a udzielać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przejść za pomocą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych w następstwie tego więcej pacjentów sprawić owo samo i w samej rzeczy dalej natomiast owszem dalej.

Więc w tej chwili masz bieg natomiast schemat, kto buduje rozpęd, zatem masz stały pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja biegłość działa podczas gdy odpowiednio naoliwiona maszyna, która być może dochować się burze konkurencji natomiast COVID natomiast cokolwiek innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy oraz kłopotów.