Sposoby na akwizycja produktów z Chin

2 stycznia, 2022 Off By admin
W 2020 roku kompletny glob został nieczynny z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na dostęp aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz być wyposażonym problemy z importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy ulżyć Ci w imporcie produktów spośród Chin za pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich podczas gdy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz posłać do nas list elektroniczny z opisem przedmiotów, które chcesz wespół z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przebrać z różnych dostawców.
Możemy pomóc Ci odbyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem cały proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać wyraźnie spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia zaś naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie stwierdzić materiał, rozmiar zaś odcień produktów.
Możemy wyprawić Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów sposób możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu wyraźnie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proch zadowolenie ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy wspomóc Ci wyekspediować płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy do Państwa.

Wreszcie, będziemy plus trwać kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę oraz dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest dodatkowo zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci znaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou zaś przy innych dostawców w Chinach.

Możemy odciążyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC albo usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy ulżyć w negocjacjach z dostawcami
Możemy uzyskać dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy wsparcie posprzedażowe tudzież usługi

Możesz szacować na Morefar Global tudzież zarzewie produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, tak aby poprowadzić Cię dzięki everyman szereg procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, by podwyższyć własny biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)