Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Aby przemykać swoją praktykę gdy zyskowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, a nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest wprost przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz aktualnie na swoje pomagier całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz wziąć wolne natomiast dalej dysponować błogość ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby owładnąć jest zmienić swój kadra w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, podczas podczas gdy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, to masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz rząd a wizję, wówczas Twój całokształt staje się godziwy z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie pracować w celu Ciebie zaś wygrywać gwoli Ciebie pieniądze, bo wiedzą, gdzie zmierzasz a chcą być tego częścią, bowiem owo wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa tudzież dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich plan pracował gwoli nich oraz przynosił sztywny rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, iż mogą zrewanżować się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, ile ta jedna tryb jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy chory wraca znów oraz raz jeszcze i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy rozwój praktyki na skroś relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby ona wyglądała?

Jeśli jesteś jak większa część chirurgów, Twój idealny model biznesowy byłby:

Prawie zgoła zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / albo która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większość chirurgów, twoja obecna świat całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia poza swoją praktyką, skoro czują się abstrahując od kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, gdyż nie wiedzą, gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, aby ich doświadczenie pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce na skroś to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, żeby dopiąć celu swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na zaawansowanie praktyki.